BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nors Maxima, IKI (nesu tikra) ir, greičiausiai visi kiti tinklai jau seniai tai padarė, bet vistiek džiaugiuosi ir ploju katutėmis, kad pagaliau ir prie mano namų esančioje RIMI atsirado tikras, didelis ekologiškų produktų stendas. Dabar nebereikės šuoliuoti skersai išilgai parduotuvę norint susirinkti visus savo kasdieną vartojamus ekoproduktus, o gal ir žmones, besisukiojančius prie jo, galima bus medžioti ir plekšnojant per petį padrąsinti for making the right choice (sounds truputi creeeepy). Galų gale galbūt žmonės (kaip aš), perkantys tik porą ekologiškų produktų rūšių, susigundys išbandyti ką nors naujo, o ir patikrinti ar ekologiško šokolado neatsirado bus tris kart lengviau. Valio!

P.S. Ar žinojot kad ekologiškas jogurtėlis pusryčiams kainuoja 1.19? Aš tai net neįsivaizdavau. mmmmyam.

Rodyk draugams

Komentarai (6) : “Rimi + ekologiškų produktų stendas = KML”

 1. churchill.lt rašė:

  o zinai kad mokslininkai nustate jog ekologiskas maistas ne kiek nesiskiria nuo to su chemikalais, priesingai ekologiskam maiste nera isnaikintu naturaliu nuodu

 2. ononimas rašė:

  a cynic is a man who, when he smells flowers, looks around for a coffin

 3. Le rašė:

  hmmm, tikrai nežinojau, bet jei pateiksi man straipsnį ir mosklininkų pavardes, su mielu noru paskaitysiu. Beje, girdėjau priešingai - skaityk čia:
  http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/4153951.stm
  Čia:
  http://news.bbc.co.uk/2/hi/science/nature/588589.stm
  Čia:
  http://www.guardian.co.uk/science/2007/oct/29/organics.sciencenews
  O čia trumpai - drūtai:
  http://www.soilassociation.org/web/sa/saweb.nsf/6ccb2e32694eaf8f80256ae4004f9c38/b7fb62d663468a4180256ae5004d683a!OpenDocument

  Beje, jeigu tau vis dar atrodo, kad aš neteisi, tuomet turėčiau priminti, kad ekologiški produktai taip pat reiškia, jog saugoma dirva (štai Afrikoje tai - didelė problema, ten didžiuliai plotai dirbamos žemės nebetinkami naudojimui vien dėl neekologiškų žemės apdirbimo būdų), taip pat išsaugoma augalų ir gyvūnų bioįvairovė (absoliuti dauguma ekologinių ūkių yra nedideli, auginantys įvairias daržoves ir grūdus ir kitas kultūras), be to ekologiškas produktas negali būti genetiškai modifikuotas (aš tai nenorėčiau valgyti duonos, kuri pagaminta iš kviečių su žuvies genais, vien tam, kad šie nepelytų). Tai tik tiek ir tenorėjau pasakyti :-) Linkėjimai!

 4. agiesha rašė:

  hmmmm,tas ekologiškas jogurtėlis ir daugelis kitų ekologiškų dalykėlių paprastai būna gan pigūs, na, bent pigesni, negu tikiesi. o tu pabandyk sojų jogurtėlio ;) braškinis labai skanus.

  http://www.soja.lt/index.php?lang=lit&main_id=69

 5. Le rašė:

  Ačiū už komentarą agiesha :), bet aš su sojom esu labai atsargi - didžioji dalis auginamų sojų yra genetiškai modifikuotos, todėl jei sojų kilmė nenurodyta, arba jei nurodyta ir jos yra ne iš ES šalių, arba jei ant pakuotės nėra EKO žymėjimo, sojų produktų neperku - nepatariu ir tau. Kita vertus šito jogurtuko netyrinėjau, jei dar spėsiu prieš išlėkdama būtinai tai padarysiu :) Ačiū už pasiūlymą!

 6. agiesha rašė:

  visi sojų produktai, kuriuos aš vartoju, be GMO. Na, stengiuosi tokius rinktis. tie jogurtukai ne išmitis :) jie be konservantų ir be GMO.

Rašyti komentarą