BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Taigis, girdėjau per šventes blogus užplūsta naujakuriai - galbūt norėdami pasiguosti kokios šventės tampa banalios ar gal tuo, kiek nereikalingų dovanų gavo šiais metais (kurias perdovanoti, beje, skamba visai ecofriendly) - o aš savąjį pradėjau dabar rašyti todėl, kad niekaip neišgaruojantis alkoholis kraujyje neleidžia veikti nieko produktyvaus ir mano žaliose smegenyse nuolatos besisukanti idėja apie tribūną pasidalinti savo 'green is sexy' atradimais pagaliau esti pagimdyta ;-)
Kiekvieną dieną rašyti nežadu, bet kartais, atėjus įkvėpimui išliesiu savo širdį be jokių skrupulų. Manau, jog šiuolaikiniam atsakingam consumeriui gido nereikia, tačiau iškarto perspėju, jog produktų etiketės mane hipnotizuoja, o informacija man - puikiausi pusryčiai, pietūs ir vakarienė, todėl galiu sutaupyti daugybę jūsų laiko parduotuvinei kontempliacijai. Visgi nesiruošiu apsiriboti vien worth buying/don't even consider, bet taip pat pasidalinti rastomis puikiomis idėjomis (kurios žavi ne tik savo žaliosiomis funkcijomis bet ir pačiu conseptu bei dizainu ar atvirkščiai) bei visu kitu gėriu, kuriuo domėtis mane paskatino puikiausia knyga ever -

žinoma nenurašau visų nuopelnų šiai knygai (ačiū ir tau, mama :)), bet ji į visa environmentalizmą leido pažvelgti daug plačiau nei į medžius apkabinusius jaunuolius, skanduojančius “gamta mūsų namai”. Kad jau ėmiau dėkoti čia visiems, tai nevertėtų užmiršti ir gerbiamo oponento churchill.lt (greetings ;-), kurio komentaruose liaudiškai tariant !@#%& kariaut :))) ir bebejonės ekoblogui, su kuriuo konkuruoti ekonaujienų srityje tikrai nesiruošiu ir netgi viltingai žiūriu į vienokį ar kitokį apibusi idėjinį bendradarbiavimą.
Na gerai, kaip trečiadienio vakarui po švenčių ir taip jau too much. Einu apelsinų sulčių, o jus - su pagaliau besibaigiančiomis šventėmis Vol.1 ;-)

P.S. Juodas fonas visiškai deliberately.

Rodyk draugams

Komentarai (3) : “Juoda juoda kur dairais. Arba kalėdos be sniego.”

 1. churchill rašė:

  take that as niekada neturejau blogo kuris nebutu balto fono.

  Beje kada galesime padiskutuoti apie tai ir nevirtualiai :)

  Sekems blgoinant ir sveika atvykusi i blogosfera

 2. Evaldas rašė:

  Gotcha! ;) Sėkmės bloginant.

  Bet per webą išties skaityti kiek nepatogu. O ir ta juodo Google teorija subliuško gana greitai po pasirodymo. Reikalas tame, kad dauguma LCD monitorių juodai spalvai pavaizduoti iš tiesų naudoja net kiek daugiau energijos nei baltai: http://googleblog.blogspot.com/2007/08/is-black-new-green.html

 3. Le rašė:

  Evaldai, so glad you've found me :))
  matai, girdejau, kad visas tas juodo backgroundo stuff'as galioja tik seniesiems monitoriams, bet galvojau išsisuksiu;) deja, dabar teks rašliavoti daug atsakingiau :))
  mucho gracias!*

Rašyti komentarą