BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

got milk?

Le | 2007-12-28 | Kita
Nežinau kodėl 4-tą valandą nakties galvoju būtent apie tai, bet pienas yra visokeriopas gėris. Norite jūs to ar nenorite, bet GERTI PIENĄ YRA SVEIKA. O gerti ekologišką pieną, neužterštą sunkiaisiais pakelių metalais, karvėms farširuojamais hormonais ir visu kitu joms šeriamu gėriu, mano visiškai subjektyvia nuomone yra iš vis amazing. Visgi jaučiu, kad reikia pasiaiškinti. Taigi, pradedu kalbėti apie visą tą awsome stuff, apie kurį manau, turite žinoti. O pienas, kurio katik gerai mūktelėjau (sako, stiklinė pieno neutralizuoja 1 cigaretės žalą, tikiu - viso pakelio) yra bene dažniausiai mano naudojamas sertifikuotas eko produktas, kuriuo glostau savo neramią sąžinę ir tikiu prisidedanti prie apskritai belenkokių ekologiškų ūkių Lietuvoje plėtros. Matematika yra elementari, kuo daugiau žmonės (aš, tu ir mes visi kartu ;)) pirks eko produktų, tuo daugiau pardavėjai jų pirks iš augintojų, tuo pigiau kaštuos sveikas maistas. Žinoma, sakysite, whatafak, pieno aš negeriu - bet dedu sau ranką prie širdies ir sakau, jog pieną, geriate jūs jį ar ne, vistiek perkate. Na šiaip, gi - pienas, duona ir kiaušiniai; kava su pienu; omlette du fromage ar sans fromage… uf. Bet pala, apie ką aš čia.
Taigis, prieš kokius gerus pusę metų, kuomet į ekostendus parduotuvėse žiūrėjau su lengva pašaipa ir kai actimelis dar kainuodavo 1,19Lt, beslankiodama po milk&diary skyrių savo *mylimoj rimi ir ieškodama prie ko čia prikibti užtikau štai šitą gėrį (neturiu nieko bendro su Rokiškio pienu, tpfu, sūriu)

nuo to laiko mano šaldytuve pienas nebesurūgsta. A, kaina, beje, tais laikais irgi buvo labai sexy ir litras mū negyvo ultraukštoje temperatūroje apdoroto (čia ne aš šitą frazę sugalvojau) pieno kainavo visiškai nežymiai pigiau. Kad ir kaip keistai skamba šitas postas jį perskaičius iš naujo, bet tikiu - mane suprantate ir net jeigu pieną norėtumėt nebent priešui atiduot, tikiu - duosite šitą.

Rodyk draugams

Komentarai (2) : “got milk?”

 1. ieva@ekopamokos.lt rašė:

  28 things you should know if you drink milk -
  http://www.youtube.com/watch?v=SBBFTpTMUbc

  Labai primityvus video, tačiau esmė aiški :} Yra labai paprasta pasigaminti kuo puikiausią aguonų, lazdynų ar kitokių riešutų/sėklų pieną, so… may be it's time to stop sucking? For Earths sake too - http://gyvunuteises.lt/166

 2. sigurdas | veganas.wordpress.com rašė:

  Sutinku su Ieva, kad iš pieno daugiau žalos, nei sveikumo. Ir šiaip, tai gi veršiukų maistas, o ne žmonių.
  http://www.animalrights.lt/pienas

Rašyti komentarą