BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Riklamnaja pauza.

Le | 2008-09-20 | Kita

Nors nesu didelė globalinio atšalimo atšilimo fanatikų gerbėja ir doomsayer'ių stengiuosi net nesiklausyt, bet šis reklaminis postas gavosi ir truputi liūdnas ir truputi spooky. Ah, let's give it a try.

ein. Portugalijos gamtosaugos organizacijos užsakyta reklama (”If you give up, they give up”):

zwei.


via http://www.ectomo.com

Rodyk draugams

Gairės : | komentarai (3)

Economic meltdown

Le | 2008-09-16 | Kita

Ne ne, aš čia ne apie savo finansus, manieji visada gilioj krizėj. Užtai pastaruoju metu visi pagaliau įsitikino, kad global economic slowdown jau čia, o vakarykštis black Monday tai tik patvirtina. Nors nesu ultra cool ekonomistas, bet net aš suprantu, kad ketvirto pagal dydi investicinio banko Lehman Brothers bankrotas nieko gero nežada.
Na, anyway, ką gi visu tuo noriu pasakyti? Skaitinėjau BBC straipsnį pavadinimu “Credit crunch future predictions” ir, kad neturėdama kompetencijos neimčiau ir nenusišnekėčiau, cituoju tiesiog neišpasakytai teisingą Benjamin'o Barber'o mintį, kurią, mano nuomone, turėtų išgirsti ne tik lietuviai, laisvalaikį leidžiantys prekybos centruose, bet ir mūsiškiai politikai:


The current crisis in consumer capitalism - which has precipitated a mortgage crisis, a housing crisis, a spending crisis and a savings crisis in the United States and the West - has many causes. But consumers themselves bear major responsibility for these multiple crises.
Irresponsible spending on goods which consumers do not need and/or can not afford - from houses to iPhones, from gas-guzzling SUVs to bottled water - have created a spendthrift economy that has decimated savings, turned the US into a debtor nation, and allowed capitalism to become dependent on unsustainable consumer spending.
Responding uncritically to the new “ethos of infantilization” that turns adult shoppers into impetuous and grasping teens crying “I want, I want!” and turns children into unaccountable shoppers, consumers are shopping themselves and their societies into bankruptcy. Where once capitalism produced goods to meet real human needs, today it manufactures needs to sell all the goods it produces. With billions spent on marketing, consumers are easy marks. “Shopaholics” head for the mall with no goal in mind except to buy something, whatever.
Until consumers once again become prudent adults and reflective citizens who make shopping decisions based on what they really need and can afford, capitalist producers will conveniently insist they are only giving people “what they want”, and continue to run the market economy to the ground.

Net nesiruošiu nieko highlightinti, nes viskas čia kaip pirštu į akį. Einu išsispausdinsiu ir įsiklijuosiu į piniginę.

Rodyk draugams

Gairės : | komentarai (2)

My hobby

Le | 2008-09-11 | Kita

Vakar vakare, mano nelaimei, atradau ultra juokingą komiksų saitą - xkcd.com. Nuėjau miegoti pusę 4 ryto, o šiandien apie 8 a.m. pajutau pirmuosius juoko raumenų skausmus. Enžoi.

ein.

zwei.

drei.

Rodyk draugams

Gairės : | rašyti komentarą

Ak, mielieji, tikiuosi labai rūsčiai dabar nežiūrit. Taip jau atvirai šnekant, tai neturiu laiko net atostogoms, ką jau kalbėti apie tokius malonumus kaip blogo rašymas. Teisybė, stengiuosi, kad ši veikla išliktu malonumu, o ne prievole, bet kai pasižiūriu į savo ištikimus 15 subskraiberių širdį suspaudžia - ne akmeninė ji pas mane ;) Na, anyway, turiu prikaupusi daugybę niiice stuff jums parodyti ir pati trykštu nekantrumu tuo pasidalinti.
Taigi, per nuostabųjį balsas.lt (kuris šiuo metu yra tikrai maloni alternatyva visokiausius niekus skelbiančiam delfiui) užtikau terribly awesomely looking šiuolaikinio dizaino apraišką - augančią juvelyriką. Nors tai ir ne ypatingai green savybėmis pasižymintis projektas, bet mano subjektyvia nuomone skatina vystytis ryšio su gamta jausmui. Vargu bau, ar turėdamas šios juvelyrikos vienetą eitum laužyti medžių. Beje, kaip jie patys skelbia, tai yra redefinition of modern values - ir tai, be abejonės, visiška tiesa, bent jau žalią galvą ant pečių nešiojančiai visuomenės daliai. Bla bla, geriau have a look!

Beje, kastetai itself kažkaip visuomet mane žavėjo :) Ypatingai kai štai tokį
ROŽINĮ

mano geriausias draugas turėjo, uf…
Anyways, pirmojoje nuotraukoje nutrauktas žiedas garantuotų stabilų mano TAIP :)

iki greito ;)

Rodyk draugams

Gairės : | komentarai (3)