BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Hoho, atsibudau šią priešpaskutinę metų dieną visiškai šviesia ir lengva galva, ir ta proga supratau, kad šiais metais padariau daug gerų dalykų ;), like:
pradėjau rūšiuoti šiukšles namie ir netgi buvau tai įpratinusi daryti savo bendradarbius (pora mėn., bet užsiskaito, nes žodis plestik for a considerable amount of time buvo savo populiarumo viršūnėje;)
perskaičiau neįtikėtinai puikią knygą ir iš environmentally pessimistic persiorientavau į visai optimistišką poziciją (to rezultatas, i guess, šis blogas ir yra)
išsprendžiau porą rimtų vidinių konfliktų ir todėl vasarį išvažiuoju pusei metų į Olandiją, pasižiūrėti how green are they 4 real ;)
Na bet whatever, jaučiu, kad kitais metais reikia padaryti dar daugiau. O geram darbui, to my way of thinking, reikalingas dar geresnis planas. Na, tai žinoma nieko naujo, ir beveik visas pasaulis pastarąja savaitę prisiekinėja: i'll be better/thiner/healthier/fitter/more loving ir bla bla bla…. in 2008. Bet tai turi some kind of magic. Na ir žinoma, kodėl gi nepasvajojus, kad tikrai būsime geresni, plonesni, daugiau dėmesio skirsime šeimai ar savo pomėgiams and so on and so forth. Vagi, o mano svajonės, kaip ir deram šiam pakankamai žaliam blogui (nors jam dar sunkiai sekasi atrasti savo identitetą :)) ir bus susijusios su making world a cleaner place :) Taigis, 2008 AŠ:

  1. Pradėsiu rūšiuoti popierių ( šitas punktas yra beveik inevitable - pusę metų būsiu priversta rūšiuoti, ir galiu iškarto pasakyti, maloniau pačiam apsispręsti ką daryti, o ko ne;)
  2. Prižadu savo, o ir blogo reikmėms, galų gale išsiaiškinti su visu eco ir kitu green žymėjimu, kurie sertifikatai ką sako, į kuriuos iš viso neverta žiūrėti, o kas yra tikrių tikriausia pudra mūsų smegenims.
  3. Prisiekiu sau per visus metus nenupikrti NĖ VIENO plastmasinio maišelio. Instead nusipirksiu kokį vieną ultrasuperkewl.
  4. Pakėlusi abi rankas į viršų sveikinu IKI ir pažadu užsukti ten trigubai dažniau!
  5. Nors ir dabar jau stengiuosi pirkti šiek tiek natūralesnę kosmetiką (l'occitane, TBS - ekoblogas su manimi nesutinka, bet apie tai tikrai bus pasiginčyta ;)), kitais metais žadu back to nature visiškai (žinoma, ne dekoratyvinės kosmetikos srityje- čia net aš lenkiu galvą žemyn, purtau ir sakau impossible))
  6. Pasižadu vis dar nepirkti mašinos (žinoma, jeigu neatsiras atliekamų 90 tūkst. Toyotai Prius ar kiek pigesniam Mini, bet ne dėl to kad jis fashionsuperstar 1 2 3:)))
  7. Kadangi ir taip jau manau daug prisižadėjau, visgi svarbiausias pažadas liko šis - pažadu, sau, visų pirma, jog nustosiu atidėjinėti darbus rytdienai ir sakyti, kad suspėsiu, nes kuo toliau, tuo dažniau nebespėju!!!!! (Šį įrašą irgi rašau nustuminėdama darbus, kuriuos būtinai turiu sėdėti ir daryti, ir, kas svarbiausia, jau žinau, kad nespėsiu :)

Vajė, apsiskelbiau, prirašiau, beliko viską įvykdyti:)))! Su naujais mielieji!!! :*

Rodyk draugams

Gairės : | komentarai (2)

Jillable

Le | 2007-12-28 | Kita

Vienintelis dalykas, dėl kurio tikrai gailiuosi, kad gyvenu ne USA, tai ten esanti visiškai neįtikėtinai didžiulė pasirinkimo laisvė. Nori būti statistinis apvalainas amerikietis - perki mėsainius - 3 po 1$, ledus kibirais, prekybos centruose, primenančiuose maximos sandėlius ir žiūri teliką 24/7, kol valstybė akumuliuoja lėšas tavo būsimam gydymui nuo obessity related diseases; tačiau norėdamas būti eco-friendly ir responsable consumeris ten taip pat rasi neįtikėtiną pasirinkimą prekių, už kurias mokėsi 9-niais mėsainiais daugiau, bet tavo akys ir sąžinė džiaugsis for making the right choice. Nė nesiruošiu kalbėti apie visą organic-food’ą, kurį gali ten pirkti online, ar šimtus ekologiškos ir natūralios kosmetikos rūšių bei visus kitus essentials, bet štai ką užtikau šiandien, tik už 7,85$:

gimimo dienos rytą iš stalčiaus išsitrauki šitą grožį, pripili vandens, ir lauki sveikimų ;-) Po savaitės išpili vandenį, sulankstai, padedi į stalčių ir lauki kitos progos. Thats an idea.

Rodyk draugams

Gairės : | rašyti komentarą

Spare some light?

Le | 2007-12-28 | Kita

Keista, jog kolegos neatrado, bet greičiausiai nerūko ;-)

wtf?

beje, gerokai sumažina riziką nusisvilinti blakstienas ir visą kitą nesureguliuotų žiebtuvėlių keliamą pavojų. Nors žinoma, tikri kaubojai rūko ne tik saulei šviečiant.
o yra ir kitokių, bet, kaip mergina, pirkčiau veidrodėlį ;-).

Rodyk draugams

Gairės : | komentarai (5)

got milk?

Le | 2007-12-28 | Kita
Nežinau kodėl 4-tą valandą nakties galvoju būtent apie tai, bet pienas yra visokeriopas gėris. Norite jūs to ar nenorite, bet GERTI PIENĄ YRA SVEIKA. O gerti ekologišką pieną, neužterštą sunkiaisiais pakelių metalais, karvėms farširuojamais hormonais ir visu kitu joms šeriamu gėriu, mano visiškai subjektyvia nuomone yra iš vis amazing. Visgi jaučiu, kad reikia pasiaiškinti. Taigi, pradedu kalbėti apie visą tą awsome stuff, apie kurį manau, turite žinoti. O pienas, kurio katik gerai mūktelėjau (sako, stiklinė pieno neutralizuoja 1 cigaretės žalą, tikiu - viso pakelio) yra bene dažniausiai mano naudojamas sertifikuotas eko produktas, kuriuo glostau savo neramią sąžinę ir tikiu prisidedanti prie apskritai belenkokių ekologiškų ūkių Lietuvoje plėtros. Matematika yra elementari, kuo daugiau žmonės (aš, tu ir mes visi kartu ;)) pirks eko produktų, tuo daugiau pardavėjai jų pirks iš augintojų, tuo pigiau kaštuos sveikas maistas. Žinoma, sakysite, whatafak, pieno aš negeriu - bet dedu sau ranką prie širdies ir sakau, jog pieną, geriate jūs jį ar ne, vistiek perkate. Na šiaip, gi - pienas, duona ir kiaušiniai; kava su pienu; omlette du fromage ar sans fromage… uf. Bet pala, apie ką aš čia.
Taigis, prieš kokius gerus pusę metų, kuomet į ekostendus parduotuvėse žiūrėjau su lengva pašaipa ir kai actimelis dar kainuodavo 1,19Lt, beslankiodama po milk&diary skyrių savo *mylimoj rimi ir ieškodama prie ko čia prikibti užtikau štai šitą gėrį (neturiu nieko bendro su Rokiškio pienu, tpfu, sūriu)

nuo to laiko mano šaldytuve pienas nebesurūgsta. A, kaina, beje, tais laikais irgi buvo labai sexy ir litras mū negyvo ultraukštoje temperatūroje apdoroto (čia ne aš šitą frazę sugalvojau) pieno kainavo visiškai nežymiai pigiau. Kad ir kaip keistai skamba šitas postas jį perskaičius iš naujo, bet tikiu - mane suprantate ir net jeigu pieną norėtumėt nebent priešui atiduot, tikiu - duosite šitą.

Rodyk draugams

Gairės : | komentarai (2)

Taigis, girdėjau per šventes blogus užplūsta naujakuriai - galbūt norėdami pasiguosti kokios šventės tampa banalios ar gal tuo, kiek nereikalingų dovanų gavo šiais metais (kurias perdovanoti, beje, skamba visai ecofriendly) - o aš savąjį pradėjau dabar rašyti todėl, kad niekaip neišgaruojantis alkoholis kraujyje neleidžia veikti nieko produktyvaus ir mano žaliose smegenyse nuolatos besisukanti idėja apie tribūną pasidalinti savo 'green is sexy' atradimais pagaliau esti pagimdyta ;-)
Kiekvieną dieną rašyti nežadu, bet kartais, atėjus įkvėpimui išliesiu savo širdį be jokių skrupulų. Manau, jog šiuolaikiniam atsakingam consumeriui gido nereikia, tačiau iškarto perspėju, jog produktų etiketės mane hipnotizuoja, o informacija man - puikiausi pusryčiai, pietūs ir vakarienė, todėl galiu sutaupyti daugybę jūsų laiko parduotuvinei kontempliacijai. Visgi nesiruošiu apsiriboti vien worth buying/don't even consider, bet taip pat pasidalinti rastomis puikiomis idėjomis (kurios žavi ne tik savo žaliosiomis funkcijomis bet ir pačiu conseptu bei dizainu ar atvirkščiai) bei visu kitu gėriu, kuriuo domėtis mane paskatino puikiausia knyga ever -

žinoma nenurašau visų nuopelnų šiai knygai (ačiū ir tau, mama :)), bet ji į visa environmentalizmą leido pažvelgti daug plačiau nei į medžius apkabinusius jaunuolius, skanduojančius “gamta mūsų namai”. Kad jau ėmiau dėkoti čia visiems, tai nevertėtų užmiršti ir gerbiamo oponento churchill.lt (greetings ;-), kurio komentaruose liaudiškai tariant !@#%& kariaut :))) ir bebejonės ekoblogui, su kuriuo konkuruoti ekonaujienų srityje tikrai nesiruošiu ir netgi viltingai žiūriu į vienokį ar kitokį apibusi idėjinį bendradarbiavimą.
Na gerai, kaip trečiadienio vakarui po švenčių ir taip jau too much. Einu apelsinų sulčių, o jus - su pagaliau besibaigiančiomis šventėmis Vol.1 ;-)

P.S. Juodas fonas visiškai deliberately.

Rodyk draugams

Gairės : | komentarai (3)