BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Hoho, atsibudau šią priešpaskutinę metų dieną visiškai šviesia ir lengva galva, ir ta proga supratau, kad šiais metais padariau daug gerų dalykų ;), like:
pradėjau rūšiuoti šiukšles namie ir netgi buvau tai įpratinusi daryti savo bendradarbius (pora mėn., bet užsiskaito, nes žodis plestik for a considerable amount of time buvo savo populiarumo viršūnėje;)
perskaičiau neįtikėtinai puikią knygą ir iš environmentally pessimistic persiorientavau į visai optimistišką poziciją (to rezultatas, i guess, šis blogas ir yra)
išsprendžiau porą rimtų vidinių konfliktų ir todėl vasarį išvažiuoju pusei metų į Olandiją, pasižiūrėti how green are they 4 real ;)
Na bet whatever, jaučiu, kad kitais metais reikia padaryti dar daugiau. O geram darbui, to my way of thinking, reikalingas dar geresnis planas. Na, tai žinoma nieko naujo, ir beveik visas pasaulis pastarąja savaitę prisiekinėja: i'll be better/thiner/healthier/fitter/more loving ir bla bla bla…. in 2008. Bet tai turi some kind of magic. Na ir žinoma, kodėl gi nepasvajojus, kad tikrai būsime geresni, plonesni, daugiau dėmesio skirsime šeimai ar savo pomėgiams and so on and so forth. Vagi, o mano svajonės, kaip ir deram šiam pakankamai žaliam blogui (nors jam dar sunkiai sekasi atrasti savo identitetą :)) ir bus susijusios su making world a cleaner place :) Taigis, 2008 AŠ:

 1. Pradėsiu rūšiuoti popierių ( šitas punktas yra beveik inevitable - pusę metų būsiu priversta rūšiuoti, ir galiu iškarto pasakyti, maloniau pačiam apsispręsti ką daryti, o ko ne;)
 2. Prižadu savo, o ir blogo reikmėms, galų gale išsiaiškinti su visu eco ir kitu green žymėjimu, kurie sertifikatai ką sako, į kuriuos iš viso neverta žiūrėti, o kas yra tikrių tikriausia pudra mūsų smegenims.
 3. Prisiekiu sau per visus metus nenupikrti NĖ VIENO plastmasinio maišelio. Instead nusipirksiu kokį vieną ultrasuperkewl.
 4. Pakėlusi abi rankas į viršų sveikinu IKI ir pažadu užsukti ten trigubai dažniau!
 5. Nors ir dabar jau stengiuosi pirkti šiek tiek natūralesnę kosmetiką (l'occitane, TBS - ekoblogas su manimi nesutinka, bet apie tai tikrai bus pasiginčyta ;)), kitais metais žadu back to nature visiškai (žinoma, ne dekoratyvinės kosmetikos srityje- čia net aš lenkiu galvą žemyn, purtau ir sakau impossible))
 6. Pasižadu vis dar nepirkti mašinos (žinoma, jeigu neatsiras atliekamų 90 tūkst. Toyotai Prius ar kiek pigesniam Mini, bet ne dėl to kad jis fashionsuperstar 1 2 3:)))
 7. Kadangi ir taip jau manau daug prisižadėjau, visgi svarbiausias pažadas liko šis - pažadu, sau, visų pirma, jog nustosiu atidėjinėti darbus rytdienai ir sakyti, kad suspėsiu, nes kuo toliau, tuo dažniau nebespėju!!!!! (Šį įrašą irgi rašau nustuminėdama darbus, kuriuos būtinai turiu sėdėti ir daryti, ir, kas svarbiausia, jau žinau, kad nespėsiu :)

Vajė, apsiskelbiau, prirašiau, beliko viską įvykdyti:)))! Su naujais mielieji!!! :*

Rodyk draugams

Komentarai (2) : “10 viešų pažadų 2008-iesiems”

 1. visaiapienieka rašė:

  Orginalūs pažadai. Linkiu ypatingą dėmesį sutelkti į paskutinįjį ;) Įspūdingų 2008!

 2. Alexandryte rašė:

  Taip tikrai verti demesio pazadai :)Linkiu ispildyt 7,nes pvz man jis kelia daugiausia sunkumu ;D

Rašyti komentarą